лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Code Signing сертифікати для підпису програм

Цифровий підпис вашого коду, поряд з хорошими практиками управління ключами, доводить, що код походить від відомого постачальника програмного забезпечення, і захищає його від будь-якого втручання або пошкодження після публікації.

 1. Ви отримуєте попередження SmartScreen
  SmartScreen працює з диспетчером завантажень для запобігання зловмисних завантажень. Якщо завантаження вважається ризикованим, воно буде негайно заблоковано. Чим більше буде завантажений файл, тим вище буде репутація і тим менш ризикованим він буде вважатися SmartScreen. Як тільки це вважається менш ризикованим, попередження фільтра SmartScreen більше не буде з'являтися.
  Якщо код підписаний сертифікатом EV він не викличе попередження Код, підписаний сертифікатом підпису коду EV, не викличе попереджень SmartScreen, так як він забезпечує миттєву репутацію з SmartScreen.
 2. Проблеми с кодом ядра
  Для підпису коду ядра необхідний перехресний сертифікат Microsoft Code Signing Cross Для підпису коду ядра Windows 10+ вам потрібні сертифікати підпису коду EV - це вимога MicroSoft
 3. Проблеми з сумісністю по MAC
  Щоб підписаний додаток можна було довіряти на Mac, підписавший повинен стати розробником Apple. Це пов'язано з тим, що встановлений засіб захисту від шкідливого ПО для OS X, програмне забезпечення GateKeeper від Mountain Lion, обмежує завантаження додатків, доступних в магазині додатків Mac, якщо тільки вони не підписані певними розробниками Apple.
 4. Використаний для підпису сертифікат закінчився
  Використання тимчасової мітки дозволяє програмному забезпеченню перевірити, чи діяв сертифікат на момент підписання, і навіть якщо він закінчився, сертифікату все ще можна довіряти. При відсутності мітки часу програмне забезпечення просто перевіряє поточну дійсність сертифіката підпису і, якщо термін його дії закінчився, код не буде довіреним.

Цифровий підпис коду сертифікатом OV не гарантує, що ваше програмне забезпечення позначено SmartScreen, але підпис допомагає гарантувати, що репутація вашого програмного забезпечення може бути розпізнана в усьому, що ви підписуєте. Підпис сертифікатом підпису коду EV забезпечує миттєву репутацію SmartScreen і запобігає появі попередження. Цифровий підпис не є гарантією того, що програмне забезпечення з цифровим підписом не містить помилок або навіть вірусів і шкідливих програм. Цифровий підпис свідчить: «Цей файл не був змінений з моменту його підписання видавцем» і повідомляє, що видавець однозначно визначений і в разі "непорозумінь" до нього можна звернутися за роз'ясненнями. Сертифікати підпису коду можуть видаватися тільки «юридичним особам», наприклад, зареєстрованим компаніям, або безпосередньо фізичним особам (в останньому випадку ваше ім'я використовується в якості видавця). Сертифікат підпису коду є продуктом для перевірки особистості, тому «видавець» повинен бути визнаним бізнесом. Ви не можете отримати сертифікат підпису коду з назвою вашого веб-сайту в якості видавця, якщо ви не зареєстрували свій веб-сайт в якості назви своєї компанії.

Так виглядає логотип Вебтраст Україна Більше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайтіhttps://codesign.com.ua